Mąż/Tato/Inwestor/Przedsiębiorca/

Autor/Prelegent

Moja przygoda związana z inwestowaniem w nieruchomości rozpoczęła się na serio w 2010, w Londynie. Mogę szczerze powiedzieć, że od tego czasu nieruchomości stały się nie tylko moją pracą, ale również pasją, która pozwoliła mi zbudować portfolio nieruchomości na wynajem, zebrać szerokie doświadczenie związane m.in. z ich wynajmem, remontami, negocjacjami. projektowaniem optymalnych wnętrz, organizacją i realizacją butikowych projektów deweloperskich, czy analizą opłacalności projektów inwestycyjnych.

 Swoją wiedzę wciąż systematycznie pogłębiam ucząc się od najlepszych. Oprócz nieruchomości interesują mnie również m.in.obszary biznesu i przedsiębiorczości, szeroko rozumianego rozwoju osobistego, projektowania wnętrz i zdrowego trybu życia. Wszystkie te tematy będę poruszał również na mojej stronie.

Od 2012 roku jestem również aktywnie zaangażowany w tworzenie i  budowanie  społeczności Stowarzyszenia Mieszkanicznik (www.mieszkanicznik.org.pl) wspierającej właścicieli nieruchomości na wynajem. Zaangażowanie w tego typu oddolny projekt obywatelski typu „non profit” wynika z  mojego przeświadczenia, że warto i trzeba pomagać innym. Od roku 2014 jestem Wiceprezesem Stowarzyszenia, prowadząc równiej jego warszawski oddział. Naszą misją jest cywilizowanie polskiego rynku najmu i umożliwienie polakom, powszechnego dostępu do atrakcyjnych, etycznych i profesjonalnych sposobów inwestowania w nieruchomości. Przez te lata udało nam się zgromadzić społeczność ok. 20 000 członków i sympatyków, stworzyć sieć 25 oddziałów i pomóc wielu tysiącom osób bezpiecznie i efektywnie wynajmować ich nieruchomości.

Z dodatkowych informacji. Jestem również mężem, tatą,  krakusem, praktykującym katolikiem, absolwentem m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiowałem też w Stanach Zjednoczonych  i Wielkiej Brytanii gdzie w sumie przebywałem kilkanaście lat. Wolny czas najczęściej spędzam z rodziną, uprawiając sport, czy pogłębiając swoją wiedzę., pamiętaj tylko żeby umiejętnie zarządzać ryzykiem

“Niczym nie ryzykując, ryzykujesz wszystkim, najważniejsze jest jednak umiejętne zarządzanie ryzykiem”

 

Close